Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történhetett velem az éjszaka?

Mi történhetett velem az éjszaka?

Figyelt kérdés
Éjszaka nagyon nehezen aludtam el. 30percel később felébredtem hogy zakatol a szívem. Nem értettem miért ébredtem fel, sose szoktam éjszakánként. Hirtelen elkezdett zsibbadni mindenem, teljesen, úgy hogy nem tudtam mozogni és nagyon vibrálva láttam az ébresztőórát, mintha valaki fel le mozgatna mindent. Ez az érzés kb. 10 másodperc alatt elmúlt és elaludtam. Segítsetek, nyugtassatok meg. Mi volt ez ?? 16f
2011. máj. 20. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Vizsgáltasd ki. Nyugtatókkal szokták kezelni.
2011. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán nagyobb vérnyomás ingadozás.Átmeneti keringési zavar.Vagy valami idegi eredetű dolog.Például elnyomódott valami ideg.Esetleg álmodhattál valami nagyon rosszat, amire nem emlékszel, de pánik szerű félelmet válthatott ki belőled.Ilyesmikre tippelek.
2011. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondom, egy gyenge lefolyású pánikroham volt.
2011. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pánikroham biztosan nem, sose voltam ideges típus és sose idegeskedem semmin. Életben nem cigiztem drogoztam sose.

Hason aludtam ha ez fontos.

2011. máj. 20. 12:29
 5/7 anonim válasza:
Szia! Nálam ugyan ez a helyzet, nehezen elalszom és hírtelen megébredek,h hevesen ver a szívem és levegő után kapkodok. Olyankor megijedek.(Hason fekve) Nálam ez már többszőr is előfordult sajnos és tudm,h nem ez volt a válasz a kérdésedre, de gondoltam leírom,h nem vagy egyedül ezzel... :) 20/L
2011. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ez egyszer történt és lehet van köze ahhoz hogy hason aludtam
2011. máj. 23. 21:50
 7/7 anonim válasza:
Gyerekkoromban volt ilyen. Állandóan felijedtem, mert rosszat álmodtam, ha hason feküdtem. Izzadtam, minden bajom van. Most 24 éves vagyok és ugyan ez van, csak éppen akkor, ha a hátamon alszom el. (Szoktam szólni páromnak, hogyha éjjel felkel és látja, hogy háton fekszek vagy keltsen fel, vagy görgessen az oldalamra). Régebben ez borzasztó volt, mostanában már nem annyira. Ha felijedek verejtékezve lezsibbadva, az az első, hogy megfigyelem, hogy milyen pózban alszom. És persze, hogy háton. Akkor fordulok egyet és alszok tovább félelem nélkül.
2012. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!