Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ez a magas vérnyomástól?...

Lehet ez a magas vérnyomástól? Miért? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Októberben operálták a szemem, felvágták a szemgolyón az izmokat majd össze is varrták. Elvileg ma már nem kellene kímélnem magam semmilyen téren, de ma a nagyimnál ebédeltünk. söröztem, likőröztem, boroztam és becherovkát is ittam + kávét, de mindenből keveset.

Utána egy puffra hasalva nézegettem egy térképet. Akkor nagyon erős szúrást éreztem a bal szememben, ami utána is kb. 2 órán át megmaradt, de nem folyamatosan. Mellé kicsit szédültem és a baloldali homlokrészem is olyan volt, mintha bevertem volna.

Megmértük a vérnyomásom, 150/115 volt, ami kicsit magas.

Most is fáj kicsit a szemem, ilyet előtte sosem csinált.

Mi lehet ez?... lehet, hogy csak az időjárás (légnyomás) miatt van?...

(anyukám pár éve majdnem meghalt, mert 350-es vérnyomása lett, és félek, nem örököltem-e a hajlamot?... nem vagyok dagadt, mozgok, nem disznópörin élek,...)


2011. máj. 28. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A szemészetre is el kellene menned, és vernyomàscsökkentõt is kell szedned. Mindenféleképpen orvoshoz kell fordulnod.
2011. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!