Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában gyakran bizsereg a...

Mostanában gyakran bizsereg a kezem, és a lábam, okozhatja hogy abbahagytam a magnézium és a kalcium szedését?

Figyelt kérdés
Eddig szedtem rendszeresen,kb 2 hete nem szedem a magnéziumot,a kalciumot is csak ha eszembe jut.2-3 napja vettem észre,hogy hamar elkezd zsibbadni,bizseregni a lábam és a kezem.Ha helyzetet változtatok,elmúlik hamar.
2011. jún. 3. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

"ha helyzetet valtoztatok...", ez is bizonyitja, hogy az verkeringessel van baj, tehat menj el orvosi kivizsgalasra!

Mozgasszegeny eletmod!

2011. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Milyen orvos vizsgálja ezt?Kb 3 hete voltam neurológián,más ok miatt,akkor minden rendben volt,igaz még nem volt ez a bizsergésem.
2011. jún. 3. 08:59
 3/3 Smartguy86 ***** válasza:
Kardiológiára kell menni vele! De tényleg a mozgásszegénység miatt van, valószínű, hogy a végtagjaid hidegek is - először is doki, aztán ha semmi rendellenes nincs, akkor sürgősen kezdj el sportolni, lehetőleg olyat, amiben van aerob edzés is, ami javítja a keringésedet - pl konditerem+futás/bicikli.
2011. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!