Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orr fújás, tüsszögés, könnyező...

Orr fújás, tüsszögés, könnyező szemek. Én ugy gondolom hogy szénanáthás vagyok. Erre valami gyogyitási módszer van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Claritin, Xyzal, Zyrtec, és még biztos van vagy tíz féle. Nálunk 4 allergiás van, mindegyiknél más volt a leghatásosabb. Ha mellékhatást tapasztalsz, pl. álmosság, válts gyógyszert, fogsz találni olyat, amit gond nélkül tudsz szedni. Ezeket szénanátha diagnózis mellett sajnos nem támogatja a TB. A háziorvosod talán tud olcsóbbat is. A tabletták előtt/mellett lehet próbálkozni orrspray-vel és szemcseppel is. Fontos megkülönböztetni, hogy az akut állapot megszüntetésére való a szer, vagy folyamatos szedés mellett megelőzi a panasz kialakulását. Kombinálni is szokták a kettőt. Használsz valamit állandóan, és ha különösen sok a pollen és mégis viszket a szemed, van még egy fajta szemcsepped.

Jobbulást!

2011. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sokáig a Revicet szopogatos tablettát szedtem,ha reggel beszedtem akkor estig semmi baj nem volt...

De most a Cetirizin 1a Pharma tablettát fogom kipróbálni.

Köszönöm a segítséget:)

2011. jún. 9. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!