Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám elérni, hogy...

Hogy tudnám elérni, hogy vidámabb legyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Évek óta egyre inkább úgy érzem, hogy nem tudok vidám, felszabadult, boldog lenni. Ez depresszió lehet? Semmihez nincs kedvem, energiám. Még kimozdulni sem. Hogyan tudnám kizökkenteni magam ebből az állapotból? Akinek van tapasztalata, ötlete, kérem, ossza meg velem! Előre is köszönöm.
2011. jún. 20. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján sajnos valóban "jó" úton haladsz a depresszió felé! Ha pedig mindez évek óta tart, akkor vagy a magánéleted nincs rendben, vagy munkahelyi gondjaid vannak (vagy mindkettő) :( Én azt gondolom itt az ideje, hogy külső segítséget kérj! (feltételezem az évek során a baráti vagy családi erőfeszítések nem vezettek eredményre, ha még mindig nem változott az állapotod). Első körben keresd föl a háziorvosodat aki beutalót adhat egy Pszichiátriai Szakrendelésre! Nem "szégyen" a segítség kérés!!! :))
2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kriszesz91 válasza:
Ajánlom figyelmedbe a Titok című filmet, ami fantasztikus, érdekes, és garantáltan jobb kedved lesz tőle!. Gyökeresen megváltoztathatod az életed! csak alkalmazd! és érezd jól magad!:))
2011. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában ha valaki nem elég vidám, vagy nem érdekli semmi, az azért van mert közömbössé válik dolgok iránt amikkel találkozik (persze ennek lehet valami oka is, mikor pl. depressziós lesz az ember, átél ilyet). Vagyis új impulzusok kellenek, mert olyan nincs hogy valakit semmi sem érdekel(én is tapasztaltam már ilyet, de ez nem

állandó). Az élet végül is arról is szól hogy új élmények érik az embert. És az se baj ha kicsit önzőbbek vagyunk, magunkra figyelünk. Aztán ott vannak amiket úgy hívnak hogy az élet apró örömei, mert sokan csak a nagy dolgokra koncentrálnak. Valahol olvastam hogy ha valaki megtanul hálás lenni a kis dolgokért sokkal boldogabban néz a világra (vagy ilyesmi) másik dolog ami még szükséges lehet étrend változtatása, meg több mozgás (lehetőleg kifáradásig), az nagyon sokat tud segíteni

2011. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteket, igazán kedvesek vagytok!
2011. jún. 26. 23:06
 5/6 anonim válasza:

uncsim is ilyen és őszintén engem idegesít... soha sehova nem jön akárhova hívom... pedig neki semmi oka nincs a depire szép, most az infó érettségije 5d lett...


én csak ajánlani tudom, hogy nincs is kedved elmenni... de menj el akárhova hívni jó lesz ott... hidd el..

2011. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Eva87 válasza:
Nekem is volt iljen idoszakom mar szinte alig ismertem magamra.De sokat segitett egy eloadasban levo gondolat:Eletunk oljan amiljene a gondolataink teszik.Ha a gondolataink vidamak azok leszunk.Ehhez meg parusult egy elhatarozas,es az hogy kimozdultam otthonrol.
2015. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!