Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Viszketek mindenhol és piros...

Viszketek mindenhol és piros kiütések vannak rajtam. Először reggel vettem észre őket a hasamon. Mi ez?

Figyelt kérdés
19 éves lány vok
2011. jún. 23. 16:19
 1/8 anonim válasza:

bárányhimlő

14/L

2011. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem boztos hogy bárányhimlő.Nekem egyszer volt ilyen a bárányhímlőn kívül mert az 4 évesen voltam ez a kiütés pedig kb 10 éves korromban és aztmondta a doki hogy baktériumos allergia .adott gyógyszert és 4 nap mulva elmult....nyugi
2011. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz új tusfürdőt vagy testápolót, akkor bárányhimlő, és irány a doki! Ne vakard, mert egy életre megmarad a helye! Jobbulást!
2011. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen kiütés? Nekem mondjuk akor szokott ilyen lenni, ha a kajában amit megetten, citrom- vagy narancshéj volt (és nem vettem észre), és gyógyzser is van, ami ezt váltja ki...
2011. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet, menj bőrgyógyászhoz.

Lehet allergia napra, ételre, tisztálkodási szerekre, de lehet rovarcsípés után is, hogy testszerte megjelennek kiütések. Fiamnak volt ilyen egy kirándulás után, megcsípte valamilyen rovar és 1-2 nap múlva az egész teste tele lett, kapott rá többféle kencét.


Kalcium pezsgő tablettát vegyél ameddig nem jutsz orvoshoz.

2011. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi!am megmértem és 38.6 a lázam,és egyre több kiütés van rajtam:S
2011. jún. 23. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor az nem allergia! irány a háziorvos,vagy ügyelet.

addig is a lázat csillapítani semmi mást, mert nem tudhatod mi.

jobbulást.

2011. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megjártam a háziorvost.sajnos bárányhimlő:S:S:S.a vicces az hogy már voltam bárányhimlős 5 éves koromban ,de akkor kb 10 kiütés volt rajtam
2011. jún. 23. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!