Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit használjak makacs korpásod...

Mit használjak makacs korpásodás ellen?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok sampont kipróbáltam, de semmi nem segit. Nagyon korpásodik a hajam.Aki volt már ilyen cipőben, tudja milyen kellemetlen.Mi használt nektek?
2011. júl. 1. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

menj el bőrgyógyászhoz és kezeltesd a gombás fertőzésed!


utána dm balea korpásodás elleni sampon

2011. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a bojtorján sampon bevált, egy próbát megér.
2011. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Elmentem bőrgyógyászhoz, aki megállapította, hogy nem is korpás, hanem száraz a fejbőröm. Vagyis a korpásodást esetemben nem gomba hanem pont a korpásodás/zsírosodás elleni samponok okozták. Váltottam kímélő bébisamponra, tökéletesen elmúlt.


Ettől függetlenül a bőrgyógyászt érdemes felkeresni, mert ha valóban a gomba okozza, akkor arra speciális sampont fog írni. De tehetsz egy próbát a bébisamponokkal. Nekem a Johnson's kamillás a legjobb, de váltogatni szoktam, és eddig mind jó volt.

2011. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen voltam bőrgyógyásznál, nem használt amit felírt.
2011. júl. 1. 14:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Detergens sulfuratum nevű sampon gyógyszertárban lehet kapni.Nekem csak ez segített.Úgy hullott a korpám mint a hó.Teljesen elmúlt.Utána később újra előjött mikor egy jó ideig nem használtam.AZÓTA IDŐNKÉNT 2-3 ALKALOMMAL EZZEL MOSOM.Ha elmúlik abbahagyom.Nagyon olcsó más "csodaszerekkel"szemben.Kissé büdös de hatásos.
2011. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszához hasonlóan működik a Nizoral sampon is.

Van itt néhány más tanács is, megnézheted:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ez videó 23. tól – 34.percig

2011. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 1. 18:42
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
A legutolsóválaszoló mondta a nizorál sampont nekem nem használt és ráadásul drága is próbáld ki amit én tanácsoltam.Használd egy darabig Aztán örülnék ha írnál hogy hogy használt e.Jjól vakard át a fejed vele aztán hagyd rajta egy 10percig. Majd meglátod segít e
2011. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg örülnék ha válaszolnál mert boldoggá tesz ha segíthetek.
2011. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp válaszolni fogok, köszönöm a segítséget.
2011. júl. 1. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!