Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A gyomorsavtól már nagyon fáj...

A gyomorsavtól már nagyon fáj a mellkasom, vagyis a nyelőcsövem, tehát ott arra valami, de nagyon fáj. Valami házi gyógymód?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg refluxos vagy. Doki.
2011. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elsősorban doki,addig a patikában kapható Rennie is segíthet,de csak átmenetileg.
2011. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
salvus víz is használ
2011. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Indulj a háziorvosodhoz! Megvizsgál/tat/ és meggyógyít. A tünetek kezelése nem egyenlő a gyógyulással.
2011. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Ha nagyon fáj, akkor menj orvoshoz!

Ne a patikába, ne az internetre. Orvoshoz.

2011. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Melany válasza:
Elsőkörben tényleg irány a doki! Későbbiekben patikában kapható lugosító por is hasznos lehet.
2011. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Igyál tejet nekem az szokott használni kevesebb paradicsom,sör,érőspaprika de majd észreveszed.
2011. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 vaszily katalin ***** válasza:
szia.drága nem akarom reklámozni de itt érden van ami nap mint nap folyik a környékbeliek s az öregek kedveltje .én egy kicsit tulsujos vagyok s nekem néha szokot olyan leni hogy sokat eszem a kajcsi megüli a gyomrom.s azt iszom.lugosit.tulsuj 7kg.de diétázom s szokot nekem is szokot savtultengésem leni.igaz csak anyiba kerül mig le utazol.ez természetes kénes forrás.van aki azt mondja hogy savat csinál,mert kénes.s a szaga olyan mint a záptojásé.de ez egy ora alat elmegy enyhűl.én pont az elenkezöjét tapasztaltam.mert ez a viz kicsit lágy.nekem lugositja a pocakomat.ha ég ezt iszom.egy fél poháral .vagy anyit hogy javüljon.érd ófalusi buszal megközelithetö.ez a fürdö mellet folyik.
2011. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A dokit nem szabad kikerülni, mert..........

Te házit kérdeztél, íme: 8 évvel ezelőttig engem is zavart a sav. Olyankor 2 teáskanál szódabikarbónát fél pohár vízbe, és lassan megittam. Ez egyre ritkábban fordult elő, az utóbbi időben 3-4 havonta 1X .

Gyógyulást neked !

2011. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
az orvos azért van, hogy segítsen, ráadásul ért hozzá, szóval talán menj el hozzá, aztán azt szedj, amit ő mond, ne pedig mindenfélét amit a neten találsz...
2011. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!