Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha még a sárgaság kialakulása...

Ha még a sárgaság kialakulása előtt felfedezik a májzsugort akkor gyógyítható? Mik az esélyek? Tényleg napok kérdése?

Figyelt kérdés
25 éves férfi voltam, nem ittam, családban nem volt rákos, csak stresszes életet élek. Lehet kvetiapintól májzsugor, ha már egy éve szedem, de csak most csináltak vérképet mert most romlott az állapotom?
2011. júl. 22. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

25 éves férfi voltam, nem ittam,


Béke poraidra.

2011. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ma már ez a második kérdésed.

Nincsen májzsugorod, b+, hidd el.

2011. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg pajzsmirigy-rendellenesség okozza a pánikrohamomat és a sok kérdést amit ide kiírok, azt szeretném kérdezni hogy ha így meg vagyok ilyedve, 3 napja be van dagadva a pajzsmirigyem kb 3x4 cm, napok óta nem aludtam csak 2 órákat, menjek be most sürgősségire vagy vegyek be rá nyugtatót?
2011. júl. 23. 01:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig mi a francért nem jártál orvosnál, most bezzeg amikor már csak sürgősségi van mennél.
2011. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csütörtökön voltam orvosnál, pénteken volt vérvétel, de az orvos gyomorrontásra gyanakodott, de nem javult az állapotom,38 fokos lázam van, az eredmény keddre lesz meg, de lehet hogy akkor már késő lesz?
2011. júl. 23. 14:32
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha ma éjjel szepszis miatt meghalok?
2011. júl. 23. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!