Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az utóbbi napokban hihetetlenü...

Az utóbbi napokban hihetetlenül aluszékony és figyelmetlen vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Próbálom leírni röviden és vázlatosan a problémahalmazomat. 1. Az elmúlt hónapban több fertőzésen is átestem (négy hete erős hasmenés, egy hete pedig - valószínűleg - influenza). 2. Sajnos más hibájából (egy nagyon buta lány szakdolgozatát írtam, aki állandóan zaklatott éjszakánként az msn-en) múlt hét szombat és kedd között összesen öt órát aludtam (holott legalább 32-t kellett volna). 3. Azonban szerdától - hiába alszom rengeteget - állandóan úgy érzem, mint aki össze akar esni az álmosságtól. Emellett az agyam sem működik normálisan, fontos információk nem jutnak az eszembe, a beszédkészségem is akadozik. Hiába eszem rengeteg gyümölcsöt és zöldséget, szedem a magnéziumot, kávét, kakaót, erős teát iszom, tornázom, a vérnyomásom a béka feneke alatt marad - és csak a kényelmes ágyam körül forog az agyam. Szerintem ez már igencsak természetellenes. Mit tudnátok javasolni amellett, hogy keressem föl a háziorvosomat minél előbb? (A dokivizitre csak kedden tudok sort keríteni.) Esetleg a szokatlan időjárás bolondít meg?


A válaszokat előre is köszönöm.


2009. ápr. 4. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam így alig aludtam aztán meg hirtelen sokat... szép lassan próbálj meg vissza állni a normálisra... a vitaminok meg a gyümölcsök meg szerintem hülyeség. aludj napi 8 órát és pikk pakk jól leszel
2009. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kicsit kimerültél. Nem ártana egy kis méregtelenítés, stresszoldás, no meg a fertőzések után egy kis normalizálás bent. Ajánlom neked az Alveo-t.

[link]

2009. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!