Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan élhetek el 80-90 évig...

Hogyan élhetek el 80-90 évig betegségek nélkül? Egészséges- változatos táplálkozás, rendszeres testmozgás, stb?

Figyelt kérdés
14/F
2011. júl. 26. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen géneket örököltél az befolyásolja ezt 90%-ban. Ha pl. valaki hajlamos szívbetegségekre öröklötten, akkor valószínűleg nem élhet túl sokáig. Szóval az életmód persze fontos, de nézd meg a rokonaidat van-e pl. cukorbeteg, szívbeteg stb.
2011. júl. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:S. Papám cukorbeteg, másik papám Szívbeteg, de az után ami után megszülettem. Dédnagymamám rákos volt.:S Akkor nincs rá nagy esély?
2011. júl. 26. 12:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nagy esélye nincs, de azért csak élj egészségesen, azzal csak hosszabbítod az életed :) Lehet mire leszel 50 éves már olyan szuper gyógyszereket kitalálnak, ugye ezek fejlődnek mint a vihar. Szóval még addig sok minden fog történni, ami ezen változtathat.
2011. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Javasolnám neked, hogy keress a paleolit étrendre. SZerintem az, amit Te keresel, ebben válaszra lelsz.

Ami még fontos: rendszeres mozgás és vitaminbevitel. Illetve a paleo.

2011. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj, hogy dohányoztam 3 hónapot, de 1 hónapja leszoktam róla?
2011. júl. 27. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha leszoktál, akkor OK.

Utánanéztél, amit javasoltam?

2011. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen.
2011. júl. 27. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
nagyon fontos,h szerelmes legyél,legyenek gyerekeid,unokáid,mert azok éltetik az embert!:) Hinni kell Istenben,mert ö irja meg a sorsunkat a NAGY KÖNYVBEN! :)
2011. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Kínai 115-120 éves (nem emlékszem, de majdnem a legöregebb ember volt) bácsival készítettek egyszer riportot, ő az alkoholra és a cigire esküdött:D


Szóval gének.

2011. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!