Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan szorongok! Mit...

Állandóan szorongok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel kezdődik, ébredéskor, aztán kicsit múlik, aztán délelőtt újra, folyamatosan délutánig, estig. Mit tegyek?
2011. júl. 28. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg rájönni, hogy mi okozza a szorongásod, ott kell elkezdeni orvosolni a problémát a szorongás tünet, nem maga az alapprobléma.
2011. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi érzel? rosszul vagy, fáj valamid, mik a tünetek, mennyi idős vagy,
2011. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
30/L. Van munkám, amit szeretek, haladok előre benne, egészséges vagyok, párommal is nagyon jó, szóval minden rendben van, csak egyszerűen állandóan szorongok. :(
2011. júl. 28. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetséges, hogy ez generalizált szorongásos betegség lesz, ide nem kell különösebb ok, valamiért még ha minden jól is megy akkor is szorongsz csak felnagyítod magadban a hétköznapi dolgokat, a szorongás természetes, de ezeknek nem kellene sokáig tartani, de nálad ez nem így van. Ezzel jobb orvoshoz fordulni.
2011. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én fél évig szorongtam ugyan igy,nem volt semmi okom rá,mégis féltem.Pár hete elmentem orvoshoz vele,kaptam napi fél szem bogyót,és jól érzem magam.Sokan nem tartják meoldásnak a gyógyszert,de borzasztó igy félelemben élni.Ez a fél szem gyógyszer pedig nem sok,és segit.
2011. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem generalizált szorongásom volt. Én orvoshoz fordultam. Kaptam rá gyógyszereket, amit pár hónapig kellett szedni és elmúlt. Ezt a folyamatos szorongást agyi anyagcserezavar okozza és minden ok nélkül is lehet. Elég kellemetlen betegség, mert szünet nélkül retteg az ember. Ezt nem lehet segítség nélkül leküzdeni.
2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!