Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami "Alvászavarom" lehet....

Valami "Alvászavarom" lehet. Miért?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy mindennap fent vagy hajnali 3-4-5-ig is.

Viszont nagyon későn kelek. ma például 16:00-kor keltem, ami ugye 12 óra alvás. Átalszom az egész napot, de nem tudom miért. Amikor suli van akkor se bírok normálisan felkelni, még 3 ébresztőórára sem, 17 éves korom ellenére anyám kelt.

Mit tudnék ez ellen tenni?


2011. júl. 28. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi problémám van csak én 2 kor alszok el és 6-10 fentvagyok és 13:00 ig alszok.. de ma kihagytam a 6:00 kori felkelést és akkor is így volt :/ úgyhogy várom én is a válaszokat :)
2011. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hozzászokott a szervezeted a későn fekvéshez.. Szerintem próbáld visszaszoktatni. Feküdj le 9-kor , oltsd el a villanyt és csak feküdj az ágyba, gondolj el egy szituációt, de ne valósat. Próbáld ezt 2 hétig, és ha így sem sikerül, nézz jobban utána :)
2011. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi ! :)

Bár már 2 éve nem tudok felkelni magamtól. :)

2011. júl. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!