Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja gyenge vagyok, fáj...

Pár napja gyenge vagyok, fáj a fejem, szédülök, hányingerem van, fáj a gyomrom, ma hasmenésem is volt! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vírus..Nálunk ugyan ez volt,van.A gyerekek nekem hánytak is,gyomruk fájt,nem akar a fiam még ma sem enni....hasmenés az nekem volt,hányinger,meg hánytam..Plusz náthásak nagyon.....
2011. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uh,szegények:) nekem is alig van étvágyam,csak keksz,főtt krumpli,meg húsleves napok óta,de hasmenésem csak ma volt...de a hányinger az állandó....hát akkor jobbulást kívánok nektek:)
2011. aug. 2. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked is jobbulást.....Ha nem múlik keress fel egy orvost....
2011. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az országban megjelent egy vírus. Valószínűleg ezt kaptad el. Igyál sokat, nehogy kiszáradj! Egyél főtt krumplit, háztartási kekszet, pirítóst, banánt, ezek jó széklet keményítő ételek. Mindenképp fordulj orvoshoz!
2011. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Johnny1 válasza:
47%
vááááááltozoooooolll:( tod mint a vámpírnaplókba...620/F
2011. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!