Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Álmatlanságban szenvedek, mi...

Álmatlanságban szenvedek, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm (1 hónapja), 3 évig együtt éltünk.Most a szerelmi bánat mellé kínzó álmatlanság is társul.Ez a napi 2-3 óra alvás már kikészít, mégsem tudok aludni.
2011. aug. 4. 23:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy próbáltam már mindent.Volt hogy hullarészegre ittam magam, kifeküdtem majd 2 óra múlva mintha misem történt volna.A fű sem segített (kb. évente 3x van benne részem, tehát a "ne drogozz hülyegyerek" szöveg hidegen hagy).Esti kakaó sem jó.Már-már azon gondolkodtam hogy elmegyek dokihoz és feliratok altatót.
2011. aug. 4. 23:38
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fáraszd le magad nap közben, sportolj, dolgozz, túrázz vagy valami. Ha nem használ, próbálj ki valami gyenge altatót.
2011. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
véletlenül nem Lacinak hívnak?:D
2011. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igyál pálinkát kb 1 litert ,mindent el fogsz felejteni meglátod
2011. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mostanában kocsi/motor helyett bicóval járok mindenhova, és minden 2. nap edzek de bármennyire fáradt vagyok aludni akkor sem tudok.Mint írtam a pia sem segít.Esetleg más tipp?
2011. aug. 4. 23:52
 6/15 anonim válasza:
Hát akkor csak az altató maradt...
2011. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Altatóból tudsz/tudtok valami vény nélkül kaphatót ami bevált?
2011. aug. 4. 23:57
 8/15 anonim ***** válasza:

egyél jó sokat lefekvés előtt, attól én mindig elálmosodok és alszok.

fáraszd le magad, dolgozz valamit egész nap.

én pl szeretek úgy elaludni ha valami szol, pl: rádió, vagy valamilyen dokumentum film amibe beszélnek.

2011. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó tipp. Ne pontozzatok le, de utazási tabletta. Kynedril.

ha nem tudok elaludni azt veszem be, elálmosít, majd kiüt. És még sem nyugtató és altató szintű gyógyszer. Nekemn bevált.

2011. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Van benne valami.Amikor hajóztunk akkor azt vettem be és átaludtam az egészet.
2011. aug. 5. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!