Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért vagyok fáradt, akár sokat alszom, akár keveset? (Nem mindig vagyok fáradt. )

Nem arról van szó, hogy állandóan fáradt vagyok. De ha keveset alszom, akkor azért maradok fáradt, ha sokat, akkor pedig azért. Mit lehet ez ellen tenni?

2009. ápr. 10. 12:36  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet vitaminhiány, vashiány. Segíthet az is, ha többet mozogsz. Ha rendszeres a probléma, utaltasd be magad vérvételre!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. ápr. 10. 12:40 Privát üzenet

Velem is ez a helyzet. Nemrég voltam laborba, vashiányom van, és vérszegény vagyok, valószínűleg ez okozza a fáradságot (nálam).

Szerintem menj el háziorvoshoz, és kérj laborbeutalót, utánna okosabb leszel.

Remélem azért nincs semmi komoly!

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. ápr. 10. 13:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is remélem, hogy nem komoly. Azért konzultálok orvossal. Köszönöm a segítséget!

# 3/3Időpont 2009. ápr. 11. 18:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Keveset alszom és mégse vagyok fáradt, miért?
Keveset eszek, fáradt vagyok, levert, álmos, acetonszagú a leheletem, ORVOSLÁSA OKA?
Van barátom. Távkapcsolat, sokszor fáradt, tanul, keveset foglalkozik velem. Ahol élek, ott szinte bármelyik nap tudnánk találkozni a fiúval?
2 hetes múlt a babám. Elkezdtük neki adnni a Vigantol cseppeket . Azóta nem bírunk vele. Látszik hogy fáradt, de nem tud aludni, nappal keveset eszik. Elképzelhető hogy a cseppek miatt van?
Babám estére nagyon fáradt, mert délután keveset alszik, délelőtt többet. Mit tegyek, hogy ne legyen túl álmos, hogy könnyen elaludjon, és ne ébredjen meg pár óra múlva?
Hogy néz ki a napirendetek egy 13honapos babával, mit és mikor/menyit eszik és az alvás? Mikor jut időtők magatokra, kikapcslodni esetleg tv-t nézni? Nekem nem nagyon van...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!