Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mondanátok hányinger ellen...

Mondanátok hányinger ellen valamilyen gyógymódot?

Figyelt kérdés
Az lenne az én problémám, hogy nagyon sok bajom van utazáskor a hányingerrel, hiába eszek mielőtt elindulunk ugyan úgy kavarog a gyomrom. De egy pár éve eszem a Daedalon-t indulás előtt és az bevált, viszont az 12 órára kiüt és végig alszok mindent szinte. De itt gond, hogy most nekem is vezetnem kell, és az álmosság nem jöhet szóba. Esetleg lehet ez ellen tenni valamit? Vagy vezetéskor nem lesz hányingerem? Mert 600 km-nél nem akarok kipackázni magammal. Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 11. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Béres Antifront kapszula (a lötyis kiadásban alkohol van).

Beveszel előzö nap kettőt, meg indulás előtt egyet, pár óra múlva még egyet és semmi bajod. Utazási betegségre is jó.

De azt mondják, vezetéskor nincs hányiger. Nekem nincs jogsim, úgyhogy nem tudom.

2011. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cocculine - homeopátiás tabletta, kimondottan utazái hányinger ellen, de ezt pár nappal a tervezett útelőtt már el kell kezdened szedni, hogy használjon.


Ha meg jóban vagy a háziorvosoddal/van gyógyszerész a családban, akkor Motilium. Itthon valami rejtélyes oknál fogva egyáltalán nem írják hányingerre, pedig sokkal hatékonyabb és biztonságosabb, mint a Daedalon, külföldön terheseknek is ezt írják.. és nem álmosít.

2011. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyógyszert,egyél gyömbért!
2011. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vezetéskor egyébként nem szokott lenni :) de vigyél magaddal B6-ot a biztonság kedvéért. aztán ha rosszul érzed magad, beveszel egyet, ártani nem használ :D:D csak vitamin.
2011. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még van egy kis időm,addig még kitalálom hogy mi is legyen! Köszönöm a válaszokat, hasznosnak ígérkeznek:)
2011. aug. 11. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!