Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs erre valamilyen gyógysze...

Nincs erre valamilyen gyógyszer? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Nem tudom h jó kategóriába tettem e de nem is érdekel mert tiszta stresszes vagyok :S.. A lényeg az hogy suliban nagyon stresszes vagyok és addigra be szeretnék szerezni valamilyen gyógyszert ami lenyugtat és stressz nélkül járhatok suliba. Már a könyvosztástól is rettegek pedig semmi okom nincs rá. Tudom h mindenki saját magának az orvosa de nem tudom semmivel lenyugtatni magam, és hányingerem van meg stresszes vagyok, Sedatif PC nemsegített sajnos, arra rápróbáltam.. De semmi hatása nem volt.. valószínűleg placebo.. Valaki nem ismer valamilyen vény nélküli gyógyszert amit kapni lehet a gyógyszertárakban? Ami tényleg hat :/ nagyon megköszönném.. már most félek a töri vizsgámtól pedig csak év végén lesz :S... és a suli elsem kezdődött.. amikor belegondolok összehúzódik a gyomrom. nemtudom mitől lehet. Sok dolog miatt önbizalom hiányos lettem de pszichológushoz nem akarok menni.


Előre is köszönöm a válaszokat :/

15/f


2011. aug. 11. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, szorongáscsökkentő gyógyszer létezik, de egyrészt vényköteles (ez a kisebbik gond), másrészt hosszabb távon olyan hozzászokást okozhat, amiből nagyon nehéz kikeveredni. Egyáltalán nem szégyen a pszichológus, és hosszabb távon csak az hozhat megoldást. A kezdeti átmeneti időszakban szóba jön nyugtató gyógyszer, ha nagyon rosszul vagy, de csakis az orvosod tudtával és ellenőrzésével.
2011. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a háziorvosomhoz ha bemegyek, és elmondom neki hogy "szorongok" írna fel ilyen gyengébb nyugtatót ha megkérem vajon? vagy.. ti mit tennétek a helyemben? =/
2011. aug. 11. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, minden bizonnyal írna fel, de tudnod kell, hogy ez nem végleges megoldás. Addig rendben van - szigorúan rövid távon -, amíg a pszichológus segíteni tud.
2011. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
=|. elég zavaró h ilyen egy rakás x@r az életem.
2011. aug. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!