Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhatnak az ujjaim?

Mitől fájhatnak az ujjaim?

Figyelt kérdés

Azon a kezemen fáj a mutató és középső ujjam főként amelyikkel az egeret nyomogatom ha gépezek ezért gondolom ettől van de mi lehet ez ínhüvelygyulladás? Ha ökölbe akarom szorítani fáj nagyon ill ha nagyon ki akarom egyenesíteni akkor is nagyon zavaró.

Van valamilyen krém ami enyhíti az ilyen fájdalmat?


2011. aug. 14. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehezen gyógyuló betegség, az inhüvelygyulladás. Menj orvoshoz, ad hűsítő krémet, fájdalomcsillapító port. Ha nem kezelteted, egyre feljebb húzódik a fájdalom, akár a válladig is.
2011. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Biztos lehetsz benne, hogy a sok gépeléstől és egerezéstől fáj a kezed. egy megoldás van rá hagyd abba. Nekem erre nincs lehetőségem, úgyhogy különböző krémekkel tapaszokkal próbálkozom. Krémben a Flexagilt és a Flektort tudom ajánlani, de nekem bejött a motto tapasz (www.motto.hu) is a fájdalom csillapítós, nem túl drága és tényleg hatásos. Emellett pihentetni pihentetni pihentetni. Ha nagyon fáj és már nem bírod tovább mehetsz vele dokihoz, kapsz gyulladáscsökkentőt és szép kis gipszet:(

2011. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!