Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

A körömágynál kis piros búb van, mi jó rá a körömvirágkrémen kivül?

2009. ápr. 13. 20:53  Privát üzenet  

A válasz

Minden kenceficénél jobban beválik ha forró (de tűzforró ám) víz alá tartod kb. 10 szer egymás után. Nem kell elégetned az ujjad! Csak 1 mp-re odatartod és elveszed, oda és vissza.

kellemetlen de 1 max. 1,5 nap után rendbe jön!

Gyerekkorom óta ezt a módszert használom és most h vannak gyerekeim náluk is ezt alkalmazom. Nem kell heteket kínlódni vele. Megöli a bacikat és pikk-pakk rendbejön.

nem kellemes módszer de határos akár kézen akár lábon!

Családi praktik amég az üknagymamámtól. Ugyanúgy mint a hagymatea köhögésre :)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. ápr. 13. 23:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi

# 2/3Időpont 2009. ápr. 14. 10:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

aki az egészségedre címet írta hát köszi

# 3/3Időpont 2009. ápr. 14. 10:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a különbség a Panax ginseng ampulla és a Royal Jelly ginseng ampulla között (fehér és piros dobozos)?
Mitől lehet ez? Piros pöttyök jönnek ki rajtam?
Hányás után piros foltok a szemhéjon és a szem környékén. Mitől lehet?
Apró pöttyök az arcomon (nem piros)! Mitől? Ha bekenem ilyen pattanás ellenivel csípi.
Viszketek mindenhol és piros kiütések vannak rajtam. Először reggel vettem észre őket a hasamon. Mi ez?
Mindig piros az arcom valami krém ellene?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!