Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hőérzetem teljesen más,...

A hőérzetem teljesen más, mint másoké. Amikor a többieken pulóver van, nekem melegem van benne. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nem a mostani kánikulában, hanem mondjuk ősszel vagy télen.
2011. aug. 21. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne tenni ellene? Inkább örülj neki. Én télen ha 6 pulcsit veszek fel, még akkor is fázok.
2011. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok. Nyáron meg 2 takaróval alszok..:S
2011. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek az első válaszolóval, hogy nem KELL ellene tenni, mert meggyőződésem, hogy edzettség miatt van, ahogy nálam is. Viszont az "örömöm" felette nem éppen felhőtlen, mert a hideg ellen fel lehet jobban öltözni, de a meleg ellen nem lehet egy határon túl alulöltözni, és vízparton sem lebzselhetjük át a nyarakat.
2011. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy és öltözz úgy, ahogyan a magad hőérzete kívánja.


A testvérem olyan ember a hőérzet szempontjából, mint te. Életemben nem láttam, hogy valaha is fázott volna. Egy szál pulcsiban mászkál mínuszokban és szakadó hóesésben, sokszor alszik fűtetlen szobában is télen is (nem bírja a meleget), úgy, hogy a meztelen tapla kilóg a takaró alól. Megfázva sem sokat láttam életemben, tehát nem arról van szó, hogy hülyén öltözik, hanem arról, hogy nem bírja a meleget, viszont igen jól a hideget.


Én a fordítottja vagyok. Kb. 28-30 fokos szobában szeretek aludni, dupla takaróval, plusz pléd. Hamar fázom, nyáron negyven fokban is vidáman elvagyok melegítőben, amikor más majd megpusztul egy szál bikiniben.


Minden ember más és más. Miért volna ez baj?

2011. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportolj esetleg többet,az nagyon sokat tud a tűrőképességen változtatni.
2014. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
S azért örülj,mert legalább nem kell tökig fűteni a lakást,ami azért lássuk be,nem utolsó szempont.
2014. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!