Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomásérzés a fejben, homlokba...

Nyomásérzés a fejben, homlokban arcban áll körül, minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
migrén, fül-szem-foggyulladás. De ha nem múlik el, akkor inkább irány a doktor:)
2011. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szervi, akkor pszichés. Pl. ha sok sterssz ér, erősebben szorítod az állkapcsodat - és erre már oda sem figyelsz. Éjjel ez fokozottabb lehet, ami nappalra megmarad (meghúzódnak a görcsösen tartott izmok), és kkialakul egy ördögi kör. Ha erről van szó, akkor relaxációs gyakrolatok javaslok, illetve a feszültség egyéb levezetéseit: pl. futás, úszás, torna stb.


De én is azt javaslom, mint az első hsz., hogy előbb zárasd ki a szervi okokat.

2011. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ps: mármint azt javaslom, hogy ELŐSZÖR zárasd ki a szervi okokat.
2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nő vagy?

szedsz fogamzásgátlót? mert lehet attól is..

lehet agydaganat is.. mióta érzed? folyamatos vagy csak idonkent? de lehet a fronttól is...

és lehet azoktol is amiket az elozoek leirtak...

neurologus tobbet tudna mondani..

2011. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem vertek meg ?
2011. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vertek meg :D férfi vagyok. lehet agydaganat is, majd elmegyek a neurológushoz, de én inkább valami agyhártyagyulladásra tippelek ami ha sokáig tombol a koponyámban el is hülyülhetek (: bár az magas lázzal jár
2011. aug. 24. 06:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás.
2011. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm minden válaszolónak, 3 napot töltöttem a lászló kórház neuroinfektológiai osztályán, gerincvelő folyadékot is vettek. minden tiszta.
2011. aug. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!