Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vizalatt úsztam a cél az volt...

Vizalatt úsztam a cél az volt hogy minél több ideig kibirjam. Végefelé már éreztem hogy a tarkomat is rá rá feszitettem. Talán túlságosan megerőltettem magam. és most már 4 napja fáj a fejem és nagyon levert vagyok. mi történt velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
meddig voltál lenn kb? kevesebb mint 4 percig gondolom, szóval ha attól tartasz, hogy valamilyen szöveti károsodás akkor megnyugodhatsz, mert a hypoxiára legérzékenyebb idegszövet(agy) is kibír kb 4 percet károsodás nélkül, persze utána baj van ha több lesz belőle... Mit értessz azzal, hogy a tarkódat is ráfeszítetted?
2011. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

már fogyott a levegő de én nem jöttem fel hanem szorítottam a fejem hogy jobban bírjam


max 1 percig voltam vizalatt de közben úsztam

2011. aug. 22. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, egy perc az semmi, és még addig se voltál azt mondtad. Az meg hogy fáj a fejed és levert vagy lehet pszichés is, bebeszélted magadnak, hogy történt valami és már is jönnek a tünetek. De ha megnyugtat menj el orvoshoz. Illetve ha nem múlnak a tünetek akkor pláne, de szerintem ettől nem kéne bajod legyen, csak ne nagyon tesztelgesd magad mert ha nincs ott senki és véletlen elájulsz, mert bevered a fejed vagy tudom én, akkor cseszheted a 4 percet... Iszol te eleget amúgy?
2011. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!