Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 3-4szeri székelés (nem...

Napi 3-4szeri székelés (nem folyós, kemény széklet) ugyanúgy hasmenés, mintha folyós lenne?

Figyelt kérdés
Mitől lehet ilyen gyakori?
2009. ápr. 17. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem hasmenés, annak feltétele a hígabb széklet. Valami olyasmit ettél, ami megnöveli a székleted tömegét, tehát rostokban gazdag.
2009. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok már kb 1-2 hónapja. Én is elég sokat járok nagy wc-zni, de fogalmam sincs honnan jön annyi mert alig eszek vmit. ha eszek is akkor sem rostokban gazdag dolgokat. igaz kb 1 héttel ezelött minden nap rendszeresen ettem minden este 4-5 kiwit, de azóta nem eszek és mégis járok wc-re...
2009. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi problema nincsen, a hosszu tel utan a szervezet megvalik a sok felhalmozott anyagtol. Tisztul a szervezet. ilyenkor nagyon fontos a folyadek bevitel, ha lehet viz de a kamillatea is helyre teszi a gyomrot, beleket. Ha nem mulna el szerintem menj el a haziorvosodhoz, nehogy baj legyen!!!
2009. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem a gyakoriság, hanem az állaga számít. Vagyis teljesen normális, ha többször mész naponta Wc-re, ha az állaga megfelelő nem híg, habos, stb. mint a hasmenés, akkor nincs semmi baj.
2009. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!