Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zúghat folyamatosan a...

Mitől zúghat folyamatosan a fülem? Az allergiától vagy az antidepresszáns gyógyszertől, amit szorongásra szedek?

Figyelt kérdés
Már 3 hete szedtem az antidepreszáns gyógyszer,amitől semmi bajom nem volt,sőt kifejezetten jobban éreztem magam tőle.Megjelent az allergia időpontja amitől rettenetesen viszket a szemem,kijött a számon a herpesz s borzalmasan bedugul az orrom.Szinte egésznp fújjom.Azóta valahogy érzem,hogy zúg a fülem folyamatosan,ami nem múlik.Helyettes háziorvos megnézte,de elváltozást nem talált.Elképzelhető,hogy z allergia miatt van?Vagy a gyógyszer mellékhatása?De ilyen sokára jött volna ki a mellékhatás?
2011. aug. 29. 07:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még nem véltottam ki az allergia gyógyszeremet.Jobb lesz az orrspray-től meg a szemcsepptől?S felírtak allergia gyógyszert is.
2011. aug. 29. 07:45
 2/12 anonim ***** válasza:
Összefügghet a gyógyszerrel szerintem.Én másfél hónapja szedem,eleinte semmi bajom nem volt,most kb 2 hete bizsergek,zsibbadok,azt mondják kell 2-3 hónap is mire beáll a gyógyszer.
2011. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akor bízom benne,hogy csak elmúlik.Hát elég kellemetlen érzés.Te melyiket szeded?S milyen adagban?
2011. aug. 29. 07:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Allergiától is zúghat, fiam allergiás és neki zúg a füle.
2011. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is az allergiára gyanakszom,mert azóta érzem ezt mióta kb 1 hete tombol az allergia elég durván.Várok még vele,ha nem múlik,úgyis 2 hét múlva kell visszamenjek a pszicháterhez.

Szedhető együtt az antidepresszáns gyógyszer és az allergia gyógyszer?

2011. aug. 29. 08:09
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az utasításokon, ott általában rá van írva, hogy mivel nem szedhető, vagy kérdezd meg a dokit, de az orrcseppet kezdd el sürgősen használni.
2011. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi!


Minden jót s szép napot!

2011. aug. 29. 08:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked is, fűlzúgás menteset mielőbb.
2011. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. aug. 29. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok,a cipralexet szedem,mellé 2*1 szem frontint.Te mit szedsz?Amúgy lehet allergiától is a fülzúgás,de azt tudom hogy a szorongás tünete is lehet.Nekem is szokott néha.
2011. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!