Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Füldugulás probléma. Segítenél?

Füldugulás probléma. Segítenél?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal hajmosásnál bele megy az egyik fülembe a víz és napokig be van dugulva a fülem.Vettünk sprayt,az nem használ.
2011. szept. 1. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hülyén fog hangzani, de hidd el bevállik.

Bedugul a füled pl. a bal, akkor a bal lábadon álljál (csak sima egylábon állás), és ez igaz forditva is, a fejedet döntsd ugyan ugy bal oldalra és kezdjél el ugrálni egy lábon ledöntött fejjel:)

Hülyeségnek hangzik, de nekem mindig bevált:) a mi orvosunk ezt ajánlotta:) Kicsit meredek volt amikor elöször hallottam, de téleg bevállik:) Ird meg hogy segitettem-e.

2011. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak rázd a fejed, mint vmi metál koncerten. :) Hamar kijön, ha ügyesen csinálod. :D
2011. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek,tegnap dugult ki.Az elmúlt napokban a bal lábamon ugrálva közlekedtem.:3
2011. szept. 3. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőőő, ez tényleg beválik. Esküszöm, azt hittem, hülyíteni akarsz. :D
2012. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szabix19 válasza:
Köszi,nekem is bevált...pedig azt hittem h hülyeség
2012. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát nekem nem vált be. :(
2014. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!