Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom, mi van velem!...

Nem tudom, mi van velem! Naponta szédülök el úgy, hogy nem bírom megtartani magam, és a földön kötök ki, és a lehető legtöbbször ráz a hideg. Ez normális a tinédzsereknél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
most súlyt nem akarok kérdezni.. de esetleg vérnyomás probléma??:)
2011. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomás, vércukor??
2011. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
am 17/L vagyok, én is néha szédülök, de nem minden nap és nem is végzem a földön..
2011. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én 23 vagyok.

minap bicajról szálltam éppen le ,erre leseggeltem ,annyira elveszettem az irányítást,úgy megszédültem.

alacsony vérnyomásom van.

Vérvizsgálaton voltál?

2011. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Súlyommal nem lehet baj, de a "véres" dolgokról lehet szó, mivel a családomban van olyan, akinek van ezzel problémája. Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. szept. 5. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

fura,de ilyen velem is szokott lenni


mondjuk én állva tudok maradni,de engem is egyik pillanatban még kiráz a hideg,a másikban meg már melegem van (- °-okba)


és én is gyakran szédülök


szerintem is a vércukrunkkal lehet valami


13l

2011. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SBPeti válasza:
100%
Lehet, hogy sok energiaitalt iszol? A túlzott koffein-beviteltől is szédülhetsz.
2012. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor van ilyen, pedig a vérnyomásom, pulzusom, vércukrom, mindenem jó. Kivizsgáltak, makk egészséges vagyok.. 16/L
2015. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kronok ***** válasza:
93%

Nekem is ugyan ez volt a problémám ennyi idősen napi szinten elájultam. Igazából nem is foglalkoztam vele komolyabban egész addig amíg egyik alkalommal a konyhában tértem magamhoz a padlón ülve. Fogggalmam nem volt róla hogy kerültem oda...

Elmentem orvoshoz és egy hétig vizsgálgattak. Volt vérnyomás mérés reggeldélbeneste ülveállvafekve, koponya CT, koponya röntgen, teljes vérkép (drog teszttel), stbstb. Végül azt mondta a doki h hirtelen nagyot nőttem (mondom WTF?!) és a szívem nem tudodtt ebben az iramban nőlni, ezért a testemhez képest kicsi és nem bírja az iramot. De no para, hozza fog nőni és elmúlik. Nos sztem semmit sem nőttem, de elmúlt. Kb egy fél évig ájuldoztam. Hol itt hol ott tértem magamhoz, de elmúlt

Menj el azért orvoshoz és csináltass "véres" tesztet meg EKG-T

Jobbást! (:

2015. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!