Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felfázásérzet- de mégsem....

Felfázásérzet- de mégsem. Valakinek ötlet? Az a problémám, hogy folyamatosan kellemetlen érzetet érzek, csakhogy NEM azután, hogy vizeletürítésre kerül sor.

Figyelt kérdés
Sőt, olyankor nem fáj semmi, ismerem a rendes felfázást, olyankor sírok pár csepp folyadékcserénél is. A fájdalom inkább egy sajgó, kellemetlen érzés, ami nap közben időről időre, hosszú órákra rám tör. Urulógusnál voltam, de többszöri kivizsgálás és gyógyszeres kezelés hatására sem tudta elmulasztani az ingert. Azt mondta, nincs baktérium vagy fertőzés jele a vizeletben.
2011. szept. 9. 03:06
 1/7 A kérdező kommentje:
20/N
2011. szept. 9. 03:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász?
2011. szept. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy sokáig tartod vissza? nekem olyankor szokott kicsit olyan fura érzésem lenni, ha órákig nem voltam pisilni :)
2011. szept. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, így én is voltam tavaly nyáron. Már szinte sírtam, olyan rossz volt, de mégsem fájdalom volt.

Nekem sem találtak semmit, sokáig szedtem gyógyszert meg görcsoldót, és aztán lassan, de elmúlt.

2011. szept. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
candida gomba? olvass utána.
2011. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menj el egy másik urológushoz is, meglepődsz, sokszor mennyire eltérően bánnak az emberrel. Biztos megtalálják, mi okozza a problémát.
2012. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a -- A létezés fantasztikuma blogra és a gyógyítással foglakozó fejezetekre-- van benne a kezed sugárzása, van benne saját masszás bizonyos szervekre hatva és van benne gondolattal való gyógyítás. Így találsz a hólyagműködésre is.
2012. jún. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!