Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet olyan hogy valaki...

Lehet olyan hogy valaki jóidőben depressziós, rosszkedvű? (lent)

Figyelt kérdés
Nekem mindig akkor van ilyen depis hangulatom , ha nagyon meleg van, süt a nap, nagy a fény.Pedig általában a borús , rossz idő okoz rosszkedvet más embereknél, én meg csak akkor érzem jól magam. Miért van ez? Nektek volt már ilyen?
2011. szept. 13. 18:09
 1/8 anonim válasza:

Imádom a felhős napokat!

Azok voltak a legszebb idők, amikor gyerekkoromban napokig esett. Hűvös, szeles, borongós.

2011. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt most komolyan mondod vagy éreznem kellene az iróniát? :D
2011. szept. 13. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nálam pl. azért mert nincs kedvem kimozdulni a jó idő ellenére, így inkább nyomaszt. Télen, rossz időben viszont kimondottan jól esik hogy elbújhatok a meleg szobámban.
2011. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem is azzal van a baj h nem akarok kimozdulni....valahogy annyira zavar a meleg, meg az erős fény. Borús időben meg semmi bajom. De csak az kell h ne legyen meleg. Az esőt meg a nagyon hideget én sem szeretem.
2011. szept. 13. 18:54
 5/8 anonim válasza:
Komolyan mondom.
2011. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok :)
2011. szept. 13. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Önmagában nem baj, ha valaki nem akar kimozdulni. Bár, ha nagyon társas lény, akkor lehet, hogy de....

Amúgy ez a meleg most szerintem kellemetlen. Ülök a suliban és ... már nem azért, de ragadok, közben nem kapok levegőt. Szerint ez nem csoda, ha valakit nem dob fel. :(

2011. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lassan vége ennek a meleg időnek szerencsére.
2011. szept. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!