Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan ember, aki most...

Van itt olyan ember, aki most nagyon-nagyon szomorú és elkeseredett?

Figyelt kérdés
Írd le miért vagy magad alatt!
2011. szept. 23. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Igen en az vagyok. Azert mert valoszinu hogy kesobb megyek golyabalba, es majd utana ismerosomekkel 1et beulunk valahova, es a z a helyzet hogy az ismerosok kozott ott van az a lany akit szeretek, es ezt o nem tudja, es ha tudna is szerintem nem lenen eselyem nala, es ez elegge aggaszt. S meg az is hogy neki valoszinuleg alegjobb haverom tettszik es ez van. Szerintetek mit tegyek?
2011. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon utálom a munkahelyemet, gyomorgörccsel megyek be reggel és ülök ott 8 órán át. És sajna nem találok helyette mást, kénytelen vagyok itt maradni. :-(((((((
2011. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a legjobb barátnőm "dobott" egy pasi miatt...jobban fáj mint egy szakítás
2011. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne legyél elkeseredve! Próbáld magadra vonni valahogy a lány figyelmét, próbálj beszélgetni vele. Egyáltalán nem biztos hogy nem tetszel neki, a lányok néha nagyon visszahúzódóak azzal a fiúval szemben aki tetszik nekik. Tudom hogy most nagyon szomorú vagy, de tegyél meg mindent hogy kiderítsd, hogy ő mit gondol rólad és mit érez. Ha már 100%-ig biztos vagy benne, hogy nem jössz be neki mint pasi, akkor pedig próbáld őt elfelejteni és járj nyitott szemmel, de addig is tegyél meg mindent, hogy elcsábítsd a lányt! :)
2011. szept. 23. 14:45
 5/7 A kérdező kommentje:
második válaszoló: mi a baj a munkahelyeddel? a kollégák miatt van gyomorgörcsöd, vagy a munka miatt?
2011. szept. 23. 14:46
 6/7 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló:

Biztos hogy most elhanyagolva érzed magad, de hidd el ez tök normális. Én 21 éve ismerem a barátnőmet (én is nő vagyok) és nálunk is mindig az volt, hogyha új pasi volt valamelyikőnk életébe, akkor egy picit jobban hanyagoltuk a másikat, de végül mindig egymásra találtunk, hisz legjobb barátnők vagyunk. Egy ilyen erős kötelék nem bomlik csak úgy fel, viszont mindenhez idő kell!

2011. szept. 23. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Tudom de ez most más...ennyire még soha sem, és nem új a kapcsolat annyira már tart egy ideje...gyakorlatilag fél éve nem voltunk együtt se buliban se vásárolni de még a közös nyaralást is lemondta...
2011. szept. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!