Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit használjak pattanások...

Mit használjak pattanások ellen? Rengeteg tonicot Clean&Clear, Oyx stb. kipróbáltam már minden féle formában, de egyik sem segít. Gyógyszert nem szeretnék szedni, de valahogy muszáj kezelnem mert nagyon csúnya a fejem. :- (

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Irány bőrgyógyász, vagy ha annyira nem gáz a helyzet, akkor egy kozmetikus. Ő meg tudja mondani, hogy mik azok a szerek, amik jók a bőrödnek. Lehet, hogy a sok tonikkal meg kenceficével csak tovább ingerled a begyulladt bőröd.
2009. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Activátort használok. Nagyon szép lett tőle a bőröm, sem pattanásaim, se mitesszereim nincsenek.
2009. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon régi és bevált modszer az élesztő. Minden nap enni kell belöle egy dionyit. A pattanásokra ill. az arcodra ugy kell föl kenni, hogy pici tejjel masszát csinálsz. Régi népi gyogymod.
2009. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unokahúgom 17 éves, neki a háta csúnya. De már nem pattanásos hanem aknés, ami heget és foltot hagy maga után. Elment a bőrgyógyászhoz a rendelő intézetbe, aki hetente egyszer mindegyiket fagyasztotta folyékony nitrogénnel. Kb. 2 hónap telt el és nagyon szép lett a bőre! Tanácsolom neked is, főleg az arcon ne maradjon heg, nyoma a pattanásnak, aknénak. Vele azonos időpontban járt egy másik lány is, akinek az arcán volt. Sok sikert, ili
2009. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Vichy Normaderm termékcsaládot használom, az általad felsorolt olcsóbb kategóriás kencék nekem sem jöttek be, ez viszont rengeteget segített! Viszont nagyon drága.. A tonik 3 ezer forint körüli, a krém 4-5.
2009. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amikor én 16 17 éves voltam és jöttek a pattanások a fater pitralonját használtam

és bevált

de mindenkinek más a börtipusa

de ha zavar téged keress fel egy börgyogyászt ő 100% hogy többet fog majd segiteni :)

2009. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmm, vegyél valamelyik boltban fürdőszappant, azt ajánlom, hogy azzal mosd az arcod. :)

A DM-ben nem is drága, azt hiszem olyan 200-300FT körül van az ára. Nekem az segített. :)

2010. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!