Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A mágneses karkötö miben...

A mágneses karkötö miben "segíthet"? Mire jó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha te árusítod, akkor hasznot hoz. Ha veszed, akkor viszi a pénzed. Ha használod, és hiszed, hogy használ, akkor elhiszed, hogy javult az állapotod. Ha nem hiszel benne, akkor nem kell megvenni. Lesznek, akik esküsznek rá, és vannak, akik csalásnak, átverésnek tartják. (Utóbbiak közé tartozom én is.)

Ha venni akarsz egyet, akkor a helyedben előbb kölcsönkérnék valakitől.

2011. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból kérdeztem.Vettem egyet amire képek vannak égetve mert tetszik.
2011. szept. 27. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan karkötőm van(én ajándékba kaptam) Egy nőn láttam és nagyon tetszett,bár először nem tudtam kivenni mit ábrázolnak a képek.Most hogy megvan már látom hogy vallásos képek vannak rajta.

Szép karkötő,de gyógyító hatása nincs.Jobban mondva csak akkor van ha hiszed hogy az gyógyított meg..Én nem hiszek benne

2011. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen vallásos képek vannak rajta.Nagyon szép.Szerencsérre beteg nem vagyok,(ne is legyek).....
2011. szept. 27. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!