Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszert vegyek,...

Milyen gyógyszert vegyek, hogy elmúljon? Pár napja nem tudok enni-inni gombócérzés van torkomban, gyomromban az idegességtől.

Figyelt kérdés
Már nem vagyok annyira ideges, inkább csak feszült, gondolom a stressztől, sok minden történt mostanában, de pár korty teától vagy egy falat keksztől is hányingerem van. Rosszul vagyok, hogy napok óta alig ettem-ittam. Milyen gyógyszert vegyek a patikában, ami helyrehozza az étvágyam?
2011. szept. 27. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az étvágyaddal van gond, hanem a pszichikai állapotoddal. Én azt javaslom, hogy valamilyen enyhe nyugtatót kérj a patikában ( vannak gyógynövény alapúak, mint pl. Valeriana )vagy nyugtató teák.

Ha elmúlik a feszültség újra tudsz enni rendesen.

2011. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel teljesen egyetértek, még kérj B6 vitamin, az segít az idegeken és a hányingeren. A rendes étvágygerjesztők viszont mind vénykötelesek, denem ia arra van szükséged igazából.
2011. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a stressz miatt nem tudsz enni inni akkor elöször a stressz okát kellene kiküszöbölni és akkor visszajön az étvágyad is. nyugtató tea, vagy magneb6(reklámszerint segit én passzolom :D)
2011. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz, viszont szedek nyugtatót (receptre), sőt nyugtató teát is iszok (már amikor letudok nyelni pár kortyot). Vagy ennél több kellene? B vitamin komplex-et is szedek. Akkor úgy szól a kérdés hogyan mulasszam el ezt az állapotot? Lassan összeesek ha ennyire nem megy az evés-ivás.
2011. szept. 27. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, akkor lehet, hogy nem jó a gyógyszered, ezt pedig a pszichiátereddel kell megbeszélned. Azt is mondd meg neki, ha más gyógyszereket is szedsz, mert ezek befolyásolhatják a nyugtató hatását!

Ha így sem oldódik meg, akkor viszont menj el egy belgyógyászati kivizsgálásra.

2011. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Béres B6 Vitamin tényleg jó erre!Azt szedem én is!Ajánlom még a Sedatif PC-t ami gyógynövényes nyugtató gyógyszer!Nem drága!1havi adag!Nekem segített!
2011. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért menj el egy belgyógyászati kivizsgálásra akkor, és beszéld meg az orvosoddal, hogy ilyen állapotra ajánlja-e a Peritolt. Anyukám betegség miatt nagyon lefogyott, 40 kilóról sikerült felhíznia vele, erős étvágygerjesztő, de szerintem ez is olyan félmegoldás lenne, ha tényleg idegi alapon van a gyógyszereid kéne lecserélni valószínű.
2011. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!