Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Édesapámnak 5 éve keringési...

Édesapámnak 5 éve keringési zavara van, idén februáról pedig kemoterápiára is jár! Van -e valamilyen kezelés, amivel a keringési zavarát javítani lehetne?

Figyelt kérdés
Járása bizonytalan,a beszéde is nehezen érthető!
2011. szept. 29. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ezt csak a kezelőorvos tudja megmondani, hogy mi mehet a kemo mellett

jobbulást!

2011. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a orvosok legnagyobb része sajnos nem fog nektek segíteni abban, hogy egyéb alternatív kezeléseket is próbáljatok ki, ezeknek nektek kell utána járni. és nem azért mert nem hasznosak, hanem mert nem foglalkoznak vele, nem érdeke, hogy te szedj akármi mást is. ha én a helyetekben lennék, bemennék az orvosi leletekkel egy gyógygomba központba (max-immuno), szakszerű segítséget tudnak adni, nekem nagyon sokat segítettek.jobbulást
2011. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ és a jókívánságokat!:)Megnézem ezt a gyógygomba központot!
2011. szept. 30. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!