Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez velem, mit...

Mitől van ez velem, mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már 3éve minden nap a suliba busszal járok, kb 1,5óra az út...eddig soha semmi bajom nem volt, de az elmúlt pár nap rémálom volt. Amint tudtam, hogy reggel el kell indulni és fel kell szállni a buszra, hányingerem lett, elkezdett fájni a gyomrom, szédültem stb...mire beértünk a busszal már az ájulás szélén álltam folyt rólam a víz, ugyanakkor a kezem jéghideg volt...de mikor leszálltam a buszról 5perc mulva mintha semmi bajom nem lett volna. Vajon mitől lehet ez?
2011. szept. 30. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
stressz? Hány éves vagy?
2011. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pánikroham. Menj el a körzetihez, aki majd elirányít egy pszichiáterhez.
2011. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18éves vagyok...oké h stressz de máskor se voltam stresszesebb...vagy az elképzelhető h az jött ki most rajtam h a nyáron volt a szerelmemnek agyműtéte?
2011. szept. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!