Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 1-2 hónapja (szinte...

Már 1-2 hónapja (szinte minden nap) hányingerem van, de csak most hánytam (reggel rögtön kelés után), és nyálat. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja volt egy gyomorrontásom. Lehet, hogy azzal függ össze?

A terhesek is nyálat hánynak?

Vagy lehethogy a fogamzásgátlótól van? Mert azt kb 3 hónapja szedem.

18/L


2011. okt. 4. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A két hónappal ezelőtti gyomorrontással biztos nem függ össze. Én a helyedben csinálnék egy tesztet, de lehet a fogamzásgátlótól is, ha nem neked való. Kivizsgáltak, mielőtt elkezdted szedni?
2011. okt. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rendesen szedem a gyógyszert, szóval terhes csak nem vagyok...

Gyógyszerszedés előtt elküldtek laborba, a vérvétel és vizeleteredményemet bevittem az orvoshoz, nem volt vele semmi baja, de nőgyógyászatilag nem vizsgált ki.

2011. okt. 4. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet a fogamzásgátlótól.. nekem is ez volt a baj régen, és a vér és vizelet nekem is rendben volt. nekem komplett terhességi tüneteim voltak - reggeli rosszullét, szagokra érzékenység, aluszékonyság... szerintem beszélj a nődokiddal, és próbálj meg valami mást...
2011. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most vettek tőlem vért, és egy csomó rossz eredmény volt.:S Nem tudják a dokik, mi a baj.
2011. okt. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!