Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » (Leírásban vannak a részletek....

(Leírásban vannak a részletek. ) Veled is előfordul?

Figyelt kérdés
Ma például nagyon rosszul voltam, rázott a hideg és közben melegem volt. Szédültem, nem tudtam a világról. A lényeg, az ok, hogy miért: nagyvécéznem kellett. És ha nem tudok elmenni, de kell, akkor ilyen dolgok törnek rám. Más is jár ilyen cipőben? :S
2011. okt. 7. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha hasmenésem van akkor előfordul, de egy sima kakilási inger nem jár ilyen tünetekkel.


Bár én nem tartogatom, napi 2x nagyvécézek.

2011. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálam csak akkor fordul elő ha hasmenésem lesz vagy ha nem is hasmenés de vizes széklet. és közben iszonyatosan fáj egy része a hasamnak. velem is többször előfordult hogy nem tudtam elmenni igy tartani kellett és akkor izzadtam szédültem hányingerem meg melegem volt.

én idáig azt hittem hogy én vagyok szinte az egyetlen akinek van ilyen problémája.

havonta 2-3x megesik ez velem de az esetek többségében itthon vagyok


16/L

2011. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

NA meg folyik rólam a víz... naja :S

De a legrosszabb hogy suliban jön rám. =/

2011. okt. 7. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

utoljára velem is suliban fordult elő. a probléma az hogy utána bennem van egy félelem, hogy nehogy megint rám jöjjön.

2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez a gáz :DD

És akkor ha kérdezik hogy mi a baj? -ha meghallom egyáltalán, mert ilyenkor nem tudok figyelni- akkor mit mondjak? mindjárt összesz*rom magam? :D

2011. okt. 11. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt szoktam mondani hogy hányingerem van vagy hánynom kell...ezt jobban letudják nyelni meg be is szokott jönni. :D
2011. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni, amikor nem tudok elmenni de már nagyon nagyon kell..
2011. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!