Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő után érezted a...

Mennyi idő után érezted a hatását az antidepresszánsnak? (ha szedtél valaha)

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 07:53
 1/6 anonim válasza:

én nem szedtem, de a pszichológia tanárom azt mondta, h az ilyen szerek hatása kb. 3 hét után érezhető..(:

de hozzáfűzte, h: "aki kibírja azt a 3 hete még, kibír többet is gyógyszer nélkül.." és igaza van..:/

nem tudom milyen problémád van, de az antidepresszáns, nem fogja ezt megoldani..:( csak elnyomja az érzéseket amik bántanak, az antidepresszáns olyan mint egy halogatás.. sőt az is.. majd megoldom majd megoldom.. addig itt a gyógyszer.. az antidepresszáns elnyomja az érzéseidet egy ideig persze jó.. csak tudod majd hozzá szokik szervezeted, és majd növelni fogják az adagot.. aztán meg rászoksz.. :( meg szabad kérdezni milyen jellegű problémád van?

2011. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szorongás, pánikbetegség a bajom...kell a gyógyszer és mellette kipróbálok minden más gyógymódot is, de az élhetőbb életért, most kell a gyógyszer!!!

Aki ebben benne volt, az tudja....

2011. okt. 18. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

2-3 hét.De ezek borzalmas szerek.Muszáj szedned?Én most tettem le.De az elhagyás is szörnyű.Éppen csak a pillanatnyi bajt javítja s utánna kezdődik minden előről,nem gyógyultál meg!

Gyógynövényest próbálj!!!!!


Minden jót!

2011. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és tiszta kábítószer szerintem!!!!!!!
2011. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a bajom, mint neked. Nálam súlyo tünetek voltak. Enni sem tudtam, csak fogytam és rettegtem. Az első antidepi amit kaptam, három hónap után sem hatott, kaptam mellé egy másikat és már 1-2 nap után jobban lettem. Nekem már kétszer volt ilyen betegségem három év szünet volt közte.Én nem szoktam rá a gyógyszerre és el is tudtam hagyni, persze fokozatosan.

Jobbulást!

2011. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az első válasz író vagyok (: sajnos tudom, h milyen ugyanis.. nekem ugyan ez volt a bajom..:( csak nekem társult mellé enyhe depresszió és kissé hipochonder is vagyok ami szintén nem segít ezek mellett (: volt olyan h beszedtem 1-1 nyugtatót amikor elviselhetetlen volt.. de ezt sajnos saját magadnak kell lejátszanod az agyadban mert minden ott dől el.. és a gyógyszerek hidd el, h nem fognak segíteni :( csak jót akarunk Neked, és nézd nem csak én mondtam, h nem jók..:( én kineziológushoz járok,már szeptember óta, 3 alkalmon vagyok túl.. sokkal jobban vagyok.. én kb 9-10 éves korom óta küzdöttem a pánik betegséggel voltak jobb rosszabb időszakok.. de az érettségi stressz meg hasonlok kiváltották belőlem újból :( csak depresszió társult mellé, voltak olyan napok amikor nem tudtam ki kelni az ágyból és iszonyatos volt :( meg akartam halni.. aztán most év elején összeszedtem magam.. elmentem kineziologuhoz aki persze sokat segít, de mégis a hozzá állásom az ami rengeteget változtatott a dolgokon.. de még nagyon sok minden dolog van amit meg kell oldanom le kell küzdenem ahhoz,h teljes életet éljek megint (: ha érdekel ez a kineziológus dolog nyugodtan írj itt vagy privátban szívesen mesélek.. (: kitartás (:
2011. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!