Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik, ha valaki egyszer...

Mi történik, ha valaki egyszerre bevesz 800 g Flector Rapid granulátumot? (16x50g)

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A túladagolás tünetei közé tartoznak a központi idegrendszeri zavarok, pl. a fejfájás, a szédülés, az álmosság és az eszméletlenség, gyermekek esetében pedig a görcsös izomrángások is. Hasi fájdalom, émelygés és hányás is előfordulhat. A betegek gyomor-bélrendszeri vérzéseket, valamint vese- vagy májműködés-romlást is tapasztalhatnak. Nincsen specifikus ellenszere.

Amennyiben túladagolásra gyanakszik, feltétlenül vegye fel a kapcsolatot az orvosával, aki a mérgezés súlyosságától függően eldönti, hogy szükség van-e különleges intézkedésekre.


Amúgy ha "kiderül" gyomormosás. Nem kellemes...

2011. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor "komolyabb" következményei nagyon nincsenek..?
2011. okt. 19. 17:03
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért nem kell kipróbálni :)

Általában elmondható, hogy egy-két extra kivétellel nem jó választás a gyógyszer-túladagolás, elhúzódó a hatás, és ha megtalálják a suicid szándékú egyént, akkor kellemetlen lesz a koktél és a gyomormosás. Meg a másnapi pszichiátria is.

2011. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha nem találják meg az egyént?
2011. okt. 19. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor sem jó választás ez a gyógyszer. Rosszul lesz, lehet, hogy eszméletet is veszít, de a halálra nagyon kevés esélye van.
2011. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. okt. 20. 18:35
 7/13 anonim válasza:

Látom hogy régi kérdés,de megosztom a tapasztalataimat,hátha valaki hasonló cipőben jár majd mint én.

Egy nappal ezelőtt természetesen beindult a fogam,most már tudom hogy nem a legjobb döntés volt,de bevettem kb 6 ot,nem egyszerre,de 1 órán belül.

Nem emlékszem H kerültem ágyba,mai nap kb 4-5 óra felé természetesen délután,bírtam felkelni.

Nagyon fáj,olykor szúr a szívembe,illetve a jbb oldali tüdőmbe.

Nagyon hány ingerem van,a gyomrom is nagyon fáj,kicsit szédülök is,nincs túl sok erőm.

Nem szeretnék kórházba kerülni,de ha nem lesz jobb este,vagy reggel kénytelen leszek orvost hívni.

Szóval csak óvatosan a gyógyszerrel.

Nagyon nem kellemes érzés ha túl adagolod.

2022. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Utolsó válaszoló!


Végül mi lett ?

2023. jan. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Utolsó valaszoló vagyok.


Hát,igazából soha nem fogom ezt elfelejteni.

Két,három napig nem is bírtam enni,rosszul voltam mindentől.

A folyamatosan csak aludni akartam.

A hányinger,és szedülés jóval tovább tartott.


Ha elmentem volna vele orvoshoz, valószínűleg gyorsabban túl lettem volna rajta.

De nem akartam,mert ha elmesélem neki hogy mi törtent,és mennyi gyógyszert vettem be,felmerüllt volna biztosan a gyanú hogy esetleg véget akartam vetni az életnek.

Pedig nem..szimpla"véletlen"


Elmentem fogorvoshoz,azóta nem kellett fájdalom csillapítót bevennem.


Lassan,de minden rendben lett vegül.

2023. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 attila2002 válasza:
sziasztok véget szeretnék vetni az életemnek de csak 14db flektor van egyszerre meg iszom az hatásos lesz?kidobott a barátnőm 3ev 3 hónap után és egyszerűen nem tudom fel dolgozni viszont a kés fájna a kötél meg nem elég bisztos..
2023. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!