Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen nagy a hasam...

Miért ilyen nagy a hasam (nincs felpuffadva) 20/L?

Figyelt kérdés

Elég vékony az alkatom, de a hasam mégis általában úgy néz ki, mintha terhes lennék... Csak minimális zsír van rajta, szóval nem is háj, vagy ilyesmi.

Amikor reggel felkelek és még nem ettem semmit, akkor egész laposnak tűnik, de ha csak egy falatot is eszek, máris kigömbölyödik. És ez azután sem változik, hogy könnyítek magamon, egész nap így marad. Mostanában elég sok vizet is iszok, és néha úgy érzem, hogy még pisilés után is eléggé tele van a hasam/hólyagom. Lehet, hogy a víz telíti el ennyire?

Amúgy ha állok, akkor be tudom úgy húzni a hasam, hogy ne legyen annyira feltűnő, de ha leülök, akkor már nehezebb behúzni, és a hátamat sem tudom sokáig egyenesen tartani. (régebben gerincferdülésem is volt)


2011. okt. 22. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehet genetika (emésztőrendszer), másrészt szerintem mégis csak van ott zsír. Ha elmész egy dietetikushoz vagy személíi edzőhöz, akkor ott van egy ügyes kis eszköz, amivel meg lehet mérni a testzsítszázalékot. Ha az normális, akkor lehet gondolkodni, hogy mi okozhatja még.
2011. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!