Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van olyan érzésem,...

Miért van olyan érzésem, mintha az agyam görcsölne?

Figyelt kérdés
Régebben is voltak ilyen érzéseim, de akkor mindig nagyon tompa volt a fájdalom, és aztán el is feledkeztem róla. De ma délután hirtelen úgy elkezdett görcsölni a fejem egész jobb oldala + a halántékom (olyan volt, mintha az agyam görcsölne), hogy egy kicsit meg is ijedtem, de csak pár másodpercig tartott és aztán elmúlt. Később este is érzetem 1-2x, de akkor már csak nagyon tompán. Amúgy régóta dohányzom, de nem túl sokat, nem iszom kávét, és a vérnyomásom inkább alacsony, mint magas. Ugye azért agyvérzést nem kaphatok, vagy ilyesmi? 21/l
2011. okt. 24. 02:08
 1/1 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Egy távoli ismerősöm 24 évesen halt meg agyvérzésben. Én elmennék egy dokihoz a helyedben.
2011. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!