Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevettem 3 db Frontint mérgemb...

Bevettem 3 db Frontint mérgemben. Lehet-e bajom?

Figyelt kérdés
Kb bárkit megtudtam volna fojtani egy kanál vízben,és a nagy idegbajoskodás közben benyomtam 3 db-ot.

2011. nov. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem valószínű, de amíg tart a hatása, lehetőleg legyél ágy vagy szék közelében, ha aluszékony leszel, akkor aludj; ha hamar hánysz, akkor valaki legyen a közeledben. Igyál sok-sok folyadékot és ne csinálj ilyen szamárságot többet!


Ajánlok neked valamit, ami nekem piszokul bevált (gyászolok, zavaros vagyok és nagyon durva dühromaiam vannak időnként): elmégy egy boltba, ahol hatalmas katondobozok vannak. Van, ahol ingyen adnak mázsaszámra is, hogy csak vidd, van, ahol pár fillért kérnek érte (de ez a ritka). Hazaviszed, telitömöd régi pléddel, pulóverrel, bármilyen puha anyaggal, ne túl keményre, hogy lehessen rugdosni. Nekem a kötéscuccaim voltak benne (nem a tűk, csak a még nem használt fonalak). Szakadtra rugdostam. Ha vannak régi újságjaid, azokat is felszabdalhatod. A durva feszkó levezetésére az a legjobb, ha puszta kézzel salátázod fel az újságokat. Kereshetsz olyan papírokat, amelyeket egyébként is meg kéne semmisíteni iratmegsemmisítőn: na vállald át ezt kézzel magad. Az is jobb, bármelyik jobb, mint valamilyen visszafordíthatalan baromság elkövetése.

2011. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon elálmosodtam tölle,lehet hogy kihányom?
2011. nov. 7. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen típus vagy, én pl. nagyon nehezen tudok hányni, de ismertem ennek az ellenkezőjét is. Mivel már elálmodostál tőle, azt jelenti, hogy felszívódott. Ne egyél semmit, csak vizet igyál, és ha muszáj, lehetőleg próbálj meg ülve aludni. Van valaki a közeledben, akit meg tudsz kérni arra, hogy nagyon figyeljen rád, amíg alszol? Pár óra alatt szerintem elmegy a hatása, de addkig is jó volna, ha nem lennél teljesen egyedül.


Ha nagyon félsz, és egyedül vagy, hívd fel a SOS-vonalat vagy az ügyeletet. A gyomrod nem mossák ki, mert már minek, de legalább felügyelet alatt leszel.


Írj este egy kétsorost, ha túl vagy ezen, hogy jól vagy. Aggódom érted.

2011. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát van mellettem a párom,tiszta ideg.Egyébként külföldön élek.Ès már teljesen bezsibbadtam.Néha szoktam bevenni kb 2 havonta 1x da akkor is egyböl 2 db-t,hogy tudjak aludni.Nem vagyok az a hányós tipus.Lehet hogy kijön autómatikusan?A sok folyadék miben segíthet?Késöbb írok hogy mi volt,majd olyan egy körül,mert akkor megyek dolgozni.Remélem nem lesz semmi bajom,Hülye voltam,megbántam.
2011. nov. 7. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, hogy vagy? Remélem, hogy már jobban.


Jól értem, hogy dolgozni?! mentél három Frontinnal és tökre lezsibbadtan? Ne csinálj ilyeneket; senki idiótája nem ér meg ennyit, hogy miatta kockáztasd a saját vagy mások életét. Ha máskor felhúznak, inkább forgasd kifelé a dühödet! Menj el futni, edzeni, úszni, bicajozni, rúgd szét a papírdobozt vagy akármit, de ne befelé nyomd a feszkót! (az befelének számít, hogy lenyomod gyógyszerrel)


Én is külföldön élek, nem könnyű, tudom. Ha a párod melletted van, az már sokat számít, nem vagy teljesen egyedül. Ha otthonról nyomnak ennyire pszichésen (pl. "mikor jössz haza, meddig dolgozol még kinn, mikor küldesz pénzt stb"), akkor egy időre érdemes őket hanyagolni. Komolyan mondom.


Nem tudom, hogy merre vagytok, de bármerre is, időnként érdemes csakis magatokra koncentrálni és LAZÍTANI! Nem kell ám mindig én mindjárt hazarohangászni Magyarországra (ott most úgyis a sz@régés ideje van, jobb távol maradni). Menjetek el kastélyokat látogatni, vagy bulizni, vagy fotózni, hegyet mászni és kicsit kilépni a mindennapos gondokból. Fillérekből is megoldható. Mi sokat fotózunk, mászkálunk, nincs kocsink, ezért bérlünk. Muszáj lazítani, különben az ember hamar rámegy.


Na, sorry, hegyibeszéd vége. :) De nagyon aggódtam miattad.


Azért írtam, hogy igyál sok folyadákot, mert az segít átmosni a vesédet, a gyomorodat, a beleidet, és hamarabb kiürül a gyógyszer belőled. És máskor inkább a homokzsákot püföld! Annak tökmindegy, de érted nagyon nagy kár lenne.


Üdvözlöm a párodat is, és jobbulást!

2011. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké, oké, most látom, hogy egy körül mégy dolgozni, addigra már valószínűleg kimegy a hatása.
2011. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
teljesen jól vagyok,köszi az aggódást.most megyek dolgozni.
2011. nov. 8. 02:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, oké. Köszi. Megnyugodtam. Gondolam én, hogy nemigen lezs semmi baj, de bvan úgy, hogy eltérően reagálnak az emberek egyes gyógyszerekre.


Örüök, hogy semmi bajod. Vigyázz magadra és minden jót!

2011. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!