Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nincs erre valami gyógymód?

Nincs erre valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfő óta van "bélfertőzésem". Megy a hasam, görcsöl. Normális ez? Orvos látott, azt mondta majd jobb lessz. Lázam már nincs. De meddig fog még tartani? Nem akarok már többet hiányozni az iskolából. Esetleg nincs rá valami gyógymód, hogy hamarabb elmúljon?
2011. nov. 9. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

És keményítő diétáztál is(főtt krupli, rizs, piriítós, keksz), szedtél probiotikumokat és akkor is?

Mert akkor inkább menj vissza a háziorvosodhoz.

2011. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kórházban voltam. Görcsoldót szedek, semmiféle gyógyszert nem írt fel. Azt mondta hogy szedjek ilyen só és többi nyomelem pótlót. Azt iszogatom, valamit Smectaport még. Ennyi. De az normális hogy ennyi ideig tart? A székletem még híg, és a hasam is fájdogál. Ezenkívül a lázam hála istennek elmúlt.
2011. nov. 9. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, vegyetek valamilyen probioticumot(Normaflore, Lactiv, Pearls, stb.) és diétázz, ha pár napon belül nem segít, akkor viszont menj vissza az orvoshoz, mert nagyon le fogsz gyengülni.
2011. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyenge, igazából most csak a torkom fáj, és a kiszáradás sem fenyeget, sokat iszok, és enni is tudok. Én csak arra lennék kiváncsi hogy mikor múlik el? És hogy ez normális-e. Van itthon Normaflor. Akkor elkezdem szedni. Abból napi hányat kell ha 65 kg vagyok?
2011. nov. 9. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

2011. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!