Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Genetikai vizsgalattal kapcsol...

Genetikai vizsgalattal kapcsolatos kerdesem lenne, mit gondodoltok errol?

Figyelt kérdés
tudoemboliam van, 22 eves lany vagyok, 3 hete derult ki hogy ebben a betegsegben szenvedek, londonban elek, es azt hallottam hogy ilyen esetben otthon elvegeznek genetikai vizsgalatot is, de mire fel? ez az amit nem ertek, es ha igen akkor hogyan vegzik?
2011. nov. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ilyenkor genetikai hajlamot vizsgálnak. Ez örökölhető. Vannak, akiknek ilyenkor egész életében gyógyszert kell szednie.

Pontosan nem tudom, hogy hogyan működik a vizsgálat..

2011. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan mutációk, amelyek hajlamosítanak a trombózisra. Csak nem fogamzásgátló tablettától kaptál embóliát?
2011. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen azt mondtak hogy a fogamzasgatlotol alakult ki, es akkor ez a genetiai vizsgalat fontos? hogyan zajlik? faj?
2011. nov. 10. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérvétel...
2011. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!