Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Refluxom van, és nagyon erös...

Refluxom van, és nagyon erös mellkasi fájdalmam, másnak van ilyen?

Figyelt kérdés
Most egy 3 hos kurán megyek keresztűl8gyogyszeres),és a refluxnak köszönhetöen erős mellkasi szurodásom és fájdalmam van ami persze nem állando,de ami az ha eszem pár falatot,bármi is legyen az(bár diétásakat eszem) utánna egész nap nem kapok elég levegöt,egyszerüen nem enged levegöhöz jutni,mintha folytogatna valaki,amitöl persze bepánikolok és még rosszabb lesz a helyzet. Már a cigarettát is elhagytam az utobbi napokban,mert félek bármit is csinálni,tudom hogy nem lehet megfulladni,.de mégis ugy érzem alig jön a levegö,csak piciket enged .Van másnak is ilyen? Ki lehet ebböl gyogyulni? Nagyon el vagyok keseredve,szinte ülve alszom hogy ne legyen mellkasi fájásom,persze kicsit jobb de nem sokkal,sokat sirok,és félek ezektöl a levegö nélküli rohamoktol,az orvosom(belgyogyászom) probál nyugtatni,de meg lehet ezt szokni,vagy együtt élni ezzel a betegséggel?
2011. dec. 5. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, de nem volt soha mellkasi fájdalmam tőle, és mióta gyógyszert szedek minden rendben. Szerintem ne dohányozz.
2011. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nekem is előfordul, de azt tudom, hogy az édességtől fordul elő, ezért száműztem a sütiket csokikat és egyéb

édességeket, azóta nincs vele gondom. Erre a problémára jó a salvusz víz na meg az optacid por. Mindegyik savcsökkentő. Fontos, hogy karban tartsad a gyomorsavat, különben kimarja a nyelőcsövedet és fekély keletkezik, ennek meg a további szövődménye a torok rák, úgy hogy vedd komolyan. Fűszeres kajákat és szeszes italokat is kerüld. Salvuszvíz kúra nekem jót tett, próbáld ki te is

2011. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2 dl salvus vizet egész nap kortyonként iszok meg ,a nyelöcsövem teljesen szét van marodva már ,az egézséges táplálkozásra odafigyelek és sok vizet is iszom,nem fogyasztok alkoholt egyetlen bünöm hogy dohányoztam de már azt se, csak egyszerüen szeretnék jobban lenni már egy honapja szedem a savcsökkentöt amit az orvosom irt fel és még 3 honapig kell.
2011. dec. 5. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Szart se ér a savcsökkentő.Ne egyél tejterméket,fehér lisztet,élesztős,kovászos dolgokat.Van a Dr.Green-ek a super ph nevű cucca,nagyon jó.Évekig voltak komoly problémáim ezzel,ez segített,teljesen elmúlt.Menj el Candida vizsgálatra.
2011. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jókat írnak a többiek. Én csak azon csodálkozom, hogy hónapok óta kínlódsz ezzel a betegséggel, és csak most jutott eszedbe letenni azt az ócska cigit. Az többet árt, mintha ittál, és drogoztál volna.
2011. dec. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Teljesen mind1 hogy mit eszek legyen az zoldseg vagy hus edesseg.Ugyanolyan roham jon ram.Nem kapok levegot zsibbadok es felek hogy elajulok.Olyan erzes mintha az idegrendszerem nyomna valami.En nem dohanyoztam fel evig mostmar kezdek visszaszokni mert mikor leszoktam utanna jott ki minden szarsag rajtam ugyanugy mint haveromnal refluxos lett.A dohanyzas abbahagyasa felboritja az egesz emesztorendszert.Szedni kell b komplexet meg c vitamint attol talan egy fokkal jobb.De jo ha szedsz valami novenyi eredetu antidepresszanst is mivel emiatt depresszioba kerulsz allando rossz kozerzet es az meg csak ront a helyzeten.Remelem kigyogyulunk ebbol a remalombol....
2011. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Először is menj orvoshoz, kettő, vegyél körömvirág teát, azt iszogasd, 3 ne egyél édességet, mert az fokozza a savtermelést. Se savanyút és csípőset. Sokat igyál, de csak vizet!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem szénsavas üdítőt, és nem lónyálakat, mert az tovább ront a helyzeten. Bor helyett csak sört, rövid italt kerüld. Kávét, csak sok tejjel, kevés cukorral
2011. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19:33-as,te nem refluxos vagy,hanem pánikbeteg!
2011. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy a mellkasod szorít, valamit egyél, és igyál, gyorsabban elmúlik.
2011. dec. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szedjél B1 vitamint, mert ez a reflux, gyomorideg túlműködése okozza.
2011. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!