Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy jéghidegek...

Mitől lehet, hogy jéghidegek a kezeim, az arcom, nyakam meleg és a mellkasomon megjelennek piros foltok, majd kis iső múlva eltűnnek a foltok, és a melegség érzés is?!

Figyelt kérdés
Minden ugyanaz,mint régen,u.a.a termékeket használom,u.a.az étrendem...szóval nem értem!
2011. dec. 7. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó a vérkeringésed. Vannak különböző módszerek ennek a kezelésére. Nem kell tőle megijedni. Az első, és legfontosabb a rendszeres testmozgás. Komolyan! A gyógyszertárakban kaphatsz különnféle glinko-biloba tartalmú dolgokat, ami perifériás értágulatot okoz. Esetleg használhat a fokhagyma is. Ha dohányzol, akkor ideje lenne abbahagyni :) HA szereted a teákat, akkor pedig igyál körömvirág teát, ami szintén helyreállítja a vérkeringésed :)
2011. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát nem tudom én egyet értek az elöttem szólóval xD!!!

szóval tedd azt amit írt! xD

2012. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!