Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülpattogás? (Kérdésed túl...

Fülpattogás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta van már hogy ha ásítok vagy nagyra tátom a számat, nyelek pattog a fülem. Pár napja elég kellemetlen érzés nem azt mondom hogy nagyon fáj de kellemetlen enyhe fájdalom. Mennyek el fül-orr-gégészetre ott csak délelőtt rendelnek ugye? Egyszerűen nem tudok felkelni teljesem átálltam az éjjeli fennlétre. Cataflam jó ez ellen vagy lehet valami mást tenni?
2011. dec. 28. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig pattog a fülem, szinte már észre sem veszem. Én úgy tudom, hogy a nyeléskor való fülpattogás normális, mert megnyílik a fülkürt, csak nem mindenki hallja olyan hangosan. Viszont a fájdalommal fordulj orvoshoz szerintem.
2011. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen,az orvos azt mondta,h légbuborék és majd elmúlik. fogd be az orrod és közben csinálj úgy mintha ki akarnád fújni a levegőt,kellemetlen de egy idő után elmúlik a pattogás...

de a fájdalom miatt jobb ha elmész orvoshoz,a cataflamtól nem fog elmúlni.nem mindenhol csak délelőtt rendel.

2011. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Számít valamit hogy nem rég voltam beteg köhögés, torokfájás? Elvileg még szednem kéne a gyógyszereket de már jól vagyok.
2011. dec. 28. 23:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, nátha után azért szerintem észrevehetően hangosabb.
2011. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A felgyülemlett váladék miatt:D
2011. dec. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!