Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ujjtörés vagy csak zúzódás?

Ujjtörés vagy csak zúzódás?

Figyelt kérdés

Középső ujjamnak délután nekiment egy labda.Elég fájdalmas volt,azóta is érzékeny,de feldagadva nincsen. Viszont a középső ujjpercnél mindkét oldalon kitüremkedik a csont,mely a másik kezemen nem érezhető. Mozgatni tudom,de behajlításra feszül,fáj.

már vagy egy hónapja történt és mostmár nincs semmi baj vele csak annyi hogy feszül és körbe.. :s sajnos nem volt időm elmenni orvoshoz - amint megtehetem elmegyek.

Törés lehet,vagy csak egyszerű húzódás?

Köszönöm.


2012. jan. 1. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kisujjam "ment ki" néhány hete, de úgy, hogy teljesen visszahajlott.

Akkor azt hittem eltört, mert fel is volt dagadva, és mozgatni sem tudtam, de orvoshoz én sem akartam menni.

Visszaraktam a helyére, és másnapra meggyőződtem, hogy el van törve, mert annyira fájt és be is dagadt.

De szerencsére tévedtem, mert mozgatni azért tudtam és mostanra már csak a fájdalom maradt meg.

Nem vészes, de ha be akarom hajlítani, akkor elég kellemetlen.


Szóval szerintem a tiéd sem tört el, de azért legyél okosabb, mint én voltam és húzzál el dokihoz!

Lehet hogy csak kificamodott, de ha nem jól lett visszarakva, akkor az később még megbosszulhatja magát!

2012. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.. énse mentem orvoshoz amint mondtam.. de majd akkor elmegyek ' de mikor voltam akkor mondták hogy eltörve nincs mert csak bevoltdagadva és nem éppen tudtam rendesen behajlitani de az a dagadás miatt volt. Viszont mozgatni tudtam.. ugyhogy majd szerintem egy röngen kép és akkor okosabbak leszünk :)
2012. jan. 2. 14:12
 3/3 anonim válasza:

Üdv.

Nekem a középső ujjam akdt be Szombaton.

Elég rendesen fel is dagadt, amit aznap jegeltem.

Másnapra belilult az ujjam töve!

Irány a kórház, onnan röntgen!

[link]

2012. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!