Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mikor keltek reggel?...

Ti mikor keltek reggel? Egészséges ahogy én? Lent.!

Figyelt kérdés
én úgy fél 11körül alszom el, és 6kor vagy háromnegyed 6kor kelek.Ez nem túl jó igaz?
2012. jan. 2. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is 11 körül alszok el, de már 4-kor fent vagyok. Én nagyon kikészülök tőle :( Biztos, hogy nem jó az se, ahogy te csinálod.
2012. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ez kb 7-7és fél óra

Elég. Elvileg egy felnőtt embernek napi 8 óra alvásra van szüksége,de ez egyénenként változhat. Én irigyellek:)

2012. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy, mivel foglalkozol, hogyan élsz, és hol tanultál helytelen írást?
2012. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

első. uhh szegény,nem irigyellek.

második.értem :)

utolsó. tanuló vagyok,vonattal járok iskolába, és a Wardba tanultam írni xDD

2012. jan. 2. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Felnőttek, akik munkába járnak, gyakran hasonló ütemben kelnek-fekszenek. Nincs ezzel semmi baj, sőt előnye is lehet. Ha a suliba járás előtt be tudsz iktatni egy kis reggeli sportot, otthon, családi körben, kényelmesen meg tudsz reggelizni, kifejezetten jó.

Sok felnőtt kizuhan az ágyból, magára ránt valamit, s már rohan melózni (már akinek van munkája). Na erre ne szokj rá sem most, sem később!

2012. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6kor kelek, felöltözök,wc,fogat mosok,belövöm a hajamat,és egy kis reggeli és ez elvesz egy órát :S és 7:10kor jön a vonat...
2012. jan. 2. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is. Sőt, én 11, fél 12-kor alszom el.

Szerintem ezzel nincs gond, főleg, ha nem érezzük fáradtnak magunkat.

2012. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 yuda ***** válasza:
100%

Az a lényeg, neked személyre szabottan mi az alvásigényed. Ha teszem azt elég 7 óra -ami egyébként világviszonylatban is elégnek számít, -akkor az jó.

A lényeg, hogy kipihend magad.

Van ismerősöm, aki max 4-5 órát alszik, pedig megtehetné többet aludjon, de bevallása szerint elég neki és látom hogy hosszútávon jól is teljesít.

Nem az a lényeg mit olvasol, mit mondanak a környezetedben, a lényeg, te hogy érzed magad ennyi alvással. Ha jól, akkor elég és kész. Ha viszont elgyötört vagy, olyan érzés, mint akit kitrancsíroztak, állandóan ki vagy merülve, akkor viszont kevés.

Te érzed!

2012. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!