Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet velem? Ez hogyan...

Mi lehet velem? Ez hogyan gyógyítható? Tovább lent

Figyelt kérdés

Szóval, épp most jöttem haza a suliból a "szokásossal".

A helyzet az, hogy mostanában egyre sűrűbben hasmenésem van, de nem vagyok beteg.

A másik pedig: körülbelül 5 éve kezdődött ez nálam - Fáj a szemem, nagyon és hányingerem van. Azt mondta az orvos, a kettő összefügg, de ennek ellenére nem tudok hányni.

A szememet megnézettük, 100%-osan jó.

Aztán a múltkor kórházban voltam a mostani hányás-hasmenés-hasfájásos dolog miatt, vércukormérés volt. Azt mondták, 20 feletti értéknél van gond, ennek ellenére én egész délelőtt 2-ket fújta, azt hiszem, kétszer 3-mas értéket.

Vissza kellett vinni a leleteket a háziorvoshoz, aki adott egy beutalót Pécsre egy vérvételre, ahol helyben mindent meg tudnak mondani, mi lehet a gond.

Időközben rájöttem/-tünk, hogy ha tojást eszek, akkor fáj a szemem és van hányingerem pl.: tojásrántotta, tükörtojás . Tésztáknál, amiben van tojás, nincs gond sem süteménynél, sem "leve tésztánál".

Tehát a kérdésem, hogy ez a szemfájósdi mi lehet (meg hülyülök, annyira fáj, nem tudok tőle aludni sem).

Ha hányok aztán alszok egy keveset, jobban leszek, mivel az okozza a szemfájásom, hogy nem tudok hányni.

Ezt nézik meg Pécsett, mitől lehet ez az egész.


Mostanában pedig, mint azt mondtam, egyre gyakrabban van hasmenésem, idén csak a suliból már vagy 4-szer hazajöttem, mert nem bírom tovább. Épp testnevelés lett volna, de két órát még valahogy kihúztam.


A kérdésem pedig az lenne, ezeket mi okozhatja, és hogyan gyógyítható?

2 hét múlva kedden megyünk Pécsre.


Bocs, hogy hosszú voltam köszi a válaszokat!


14/F


2012. jan. 4. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet konkrét allergia, vagy sima fehérje-intolerancia. Vérvizsgálat, gasztro-enterológiai vizsgálatok esetleg tudnak valamit pontosabban, így megmondani képtelenség.
2012. jan. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz!


Igen, megyünk kórházba, de mint fent említettem, ma is hazajöttem és már nagyon idegesít, így félév előtt...


Örülnék, ha már megtudhatnám, mi lehet ez...

2012. jan. 4. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!